Dům 116

Patrová stavba spojuje dvě hmoty kvádru v jeden rodinný dům. Na obytnou část domu přiléhá garáž s doplňkovým úložným prostorem. Kombinace objektů vytváří kryté zákoutí pro hlavní vchod. Obytná část domu o půdorysných rozměrech 6,5 x 11, 5 metrů dokáže využít obdélníků a čtverců pro co nejeefektivnější vnitřní dispoziční uspořádání. Za vchodovými…

Dispozice: 5+kk

Zastavěná plocha: 111 m2

Podlahová plocha: 116 m2

Počet pater: 2

Patrová stavba spojuje dvě hmoty kvádru v jeden rodinný dům. Na obytnou část domu přiléhá garáž s doplňkovým úložným prostorem. Kombinace objektů vytváří kryté zákoutí pro hlavní vchod.

Obytná část domu o půdorysných rozměrech 6,5 x 11, 5 metrů dokáže využít obdélníků a čtverců pro co nejeefektivnější vnitřní dispoziční uspořádání. Za vchodovými dveřmi obyvatele přivítá téměř 15 m2 vstupní chodba se schodištěm do patra. Šatna s vestavěnou skříní je diskrétně oddělena dveřmi a neruší příjemný pocit prosvětleného prostoru. Do chodby proudí denní světlo z oken ze tří světových stran. V levé části domu se nachází koupelna a pokoj, který může sloužit jako pracovna nebo hostinská místnost.  V pravé části je samostatná kuchyň s oknem a je propojena s jídelní a obývací částí domu. S úchvatnými 21 m2 je myšleno na rušný rodinný život v dostatečně velkém prostoru.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou umístěny tři pokoje, dvě samostatné koupelny, a ještě navíc šatna. V patře je vytvořen budoár pro manžele, kteří chtějí mít svůj soukromý prostor pro odpočinek za zavřenými dveřmi. Uspořádání ložnice, koupelny a šatny do jednoho celku lze však také využít například pro soužití se starší generací.

p

STAVÍME NA DETAILECH…KVALITNĚ

Více informací o standardu našich domů naleznete zde.

*Fotografie a vizualizace domů/interiérů jsou pouze ilustrativní.

Půdorys dřevostavby

Půdorys dřevostavby Dům 116
Schéma dřevostavby Dům 116