Dům 116

Patrová stavba spojuje dvě hmoty kvádru v jeden rodinný dům. Na obytnou část domu přiléhá garáž s doplňkovým úložným prostorem. Kombinace objektů vytváří kryté zákoutí pro hlavní vchod. Obytná část domu o půdorysných rozměrech 6,5 x 11, 5 metrů dokáže využít obdélníků a čtverců pro co nejeefektivnější vnitřní dispoziční uspořádání. Za vchodovými…

Dispozice: 5+kk

Zastavěná plocha: 111 m2

Podlahová plocha: 116 m2

Počet pater: 2

Patrová stavba spojuje dvě hmoty kvádru v jeden rodinný dům. Na obytnou část domu přiléhá garáž s doplňkovým úložným prostorem. Kombinace objektů vytváří kryté zákoutí pro hlavní vchod.

Obytná část domu o půdorysných rozměrech 6,5 x 11, 5 metrů dokáže využít obdélníků a čtverců pro co nejeefektivnější vnitřní dispoziční uspořádání. Za vchodovými dveřmi obyvatele přivítá téměř 15 m2 vstupní chodba se schodištěm do patra. Šatna s vestavěnou skříní je diskrétně oddělena dveřmi a neruší příjemný pocit prosvětleného prostoru. Do chodby proudí denní světlo z oken ze tří světových stran. V levé části domu se nachází koupelna a pokoj, který může sloužit jako pracovna nebo hostinská místnost.  V pravé části je samostatná kuchyň s oknem a je propojena s jídelní a obývací částí domu. S úchvatnými 21 m2 je myšleno na rušný rodinný život v dostatečně velkém prostoru.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou umístěny tři pokoje, dvě samostatné koupelny, a ještě navíc šatna. V patře je vytvořen budoár pro manžele, kteří chtějí mít svůj soukromý prostor pro odpočinek za zavřenými dveřmi. Uspořádání ložnice, koupelny a šatny do jednoho celku lze však také využít například pro soužití se starší generací.

p

STAVÍME NA DETAILECH…KVALITNĚ

Více informací o standardu našich domů naleznete zde.

*Fotografie a vizualizace domů/interiérů jsou pouze ilustrativní.

Půdorys dřevostavby

Půdorys dřevostavby Dům 116
Schéma dřevostavby Dům 116

Cena podle stupně dodání

Hrubá stavba: 3699000 Kč s DPH

Hrubou stavbou s montáží se rozumí, uzavřená stavba domu včetně oken, vchodových dveří a střešních oken, dům je z vnější strany dokončen fasádou. Hrubá stavba domu obsahuje i montáž včetně ubytování montážníků, WC na stavbě, kontejner na odpad, lešení, jeřáb a doprava domu z výroby na místo stavby. Jednotlivé skladby stěn, stropů a dalších detailů naleznete v technickém stavebním popisu rodinných domů firmy ALLSTAV CZ s.r.o.

Hrubé rozvody: + 1110000 Kč s DPH

Hrubé rozvody = rozvody elektroinstalace, rozvody sanita, topení a samonivelační potěr

= 4 809 000 Kč s DPH

Kompletace: + 834000 Kč s DPH

Dům na klíč = hrubá stavba + hrubé rozvody a topení + vše ostatní = schody, vnitřní dveře, obklad, dlažba, špachtlování, malba, parapety, …

= 5 643 000 Kč s DPH

Základová deska: + 505000Kč s DPH

= 6 148 000 Kč s DPH